mapa, atrakcje, imprezy

Aby zainstalować aplikcję na iPhone kliknij ikonę AppStore w swoim urządzeniu i wpisz w wyszukiwarkę słowo "Treespot Kraków". Zainstaluj znalezioną aplikację.

Aby zainstalować aplikcję na iPad kliknij ikonę AppStore w swoim urządzeniu i wpisz w wyszukiwarkę słowo "Treespot Kraków". Zainstaluj znalezioną aplikację.

Available on the Android Market

W aplikacji AndroidMarket w zakładce 'Szukaj' wpisz "Treespot Kraków", wybierz aplikację i kliknij "zainstaluj".

Aby pobrać aplikację na telefon z klawiaturą:

Ściągnij na dysk komputera plik treespot.jad klikając w ten link: http://7ts.pl/kk; po ściągnięciu pliku na dysk, zainstaluj aplikację na telefonie.

Możesz też zeskanować poniższy kod (wymaga zainstalowanego czytnika kodów - pobierz czytnik).

qrCode

Aby pobrać aplikację na telefon z ekranem dotykowym:

Ściągnij na dysk komputera plik treespot.jad klikając w ten link: http://7ts.pl/kt; po ściągnięciu pliku na dysk, zainstaluj aplikację na telefonie.

Możesz też zeskanować poniższy kod (wymaga zainstalowanego czytnika kodów - pobierz czytnik).

qrCode

Light

Na każdym urządzeniu mobilnym możesz korzystać z naszej strony mobilnej:

http://m.krakow.treespot.pl/

qrCode

  • iPhone
  • iPad
  • Android
  • Java touch
  • Java keyboard
  • Other

Kraków to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast Polski. Jego wielowiekowa historia, bogate życie kulturalne oraz mnogość lokali gastronomicznych sprawiają, że to królewskie miasto jest miejscem niepowtarzalnym. Oferta turystyczna i kulturalna Krakowa jest tak bogata, że w zalewie informacji można przeoczyć coś interesującego.

Nasz serwis służy zarówno mieszkańcom Krakowa, jak i turystom, odwiedzających to miasto. Dostarcza szczegółowych i aktualnych informacji na temat ciekawych miejsc i wydarzeń w Krakowie. Zastosowanie technologii geolokalizacji (GPS) pozwala na wyszukiwanie obiektów i imprez znajdujących się najbliżej ciebie.

Spędzasz czas w Krakowie, ale nie wiesz, które muzeum w okolicy jest czynne? Chcesz sprawdzić, gdzie możesz posłuchać muzyki na żywo? Szukasz godnych uwagi zabytków? Masz ochotę iść do kina, ale nie wiesz, co grają? Nic prostszego, wystarczy skorzystać z naszej aplikacji, która po zainstalowaniu na telefonie czy tablecie pozwoli uzyskiwać informacje na temat kulturalnego i imprezowego życia Krakowa (m.in. koncerty, wystawy, repertuar kin i teatrów). Połączenie z internetem nie jest wymagane do działania aplikacji - ściągasz ją raz, ale pamiętaj o aktualizacjach, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Na mapie offline w aplikacji widoczne są wybrane przez ciebie obiekty i wydarzenia (np. zabytki, knajpy, koncerty czy wystawy), które możesz sortować według odległości od miejsca, w którym się w danym momencie znajdujesz, a w przypadku wydarzeń - według czasu rozpoczęcia. Użyteczną opcją jest zapisywanie interesujących cię wydarzeń w elektronicznym planerze, dzięki czemu nie przegapisz ciekawego koncertu, wystawy czy festiwalu.

Baza obiektów i wydarzeń jest stale aktualizowana, dzięki czemu zawsze otrzymasz świeże wiadomości.

Skorzystaj z aplikacji i odnajdź się w Krakowie!

TREESPOT POLECA