mapa, atrakcje, imprezy

Kim jesteśmy?

2011-09-23

Firma FilmFruit sp. z o.o., która stworzyła system Treespot, jest częścią Amistad Group.

Amistad istnieje na rynku już od ośmiu lat, wciąż się rozwijając i dostosowując swój profil do wciąż zmieniających się potrzeb rynkowych. Grupa zajmuje się zarówno tradycyjną działalnością wydawniczą (przewodniki, foldery), jak i rynkiem nowych technologii (prezentacje multimedialne, serwisy www, aplikacje mobilne, e-commerce). Grupa Amistad wdraża najnowocześniejsze rozwiązania w branży turystycznej.

W obrębie Amistad Group funkcjonują trzy marki:

W pracy nad systemem Treespot mogliśmy wykorzystać nasze doświadczenie w branży wydawnictw przewodnikowych - wśród pracujących u nas osób znajdują się twórcy sukcesu wydawnictwa Bezdroża. Dzięki temu publikowane w Treespocie opisy obiektów stoją na najwyższym poziomie merytorycznym oraz redakcyjnym. Posiadamy też duże doświadczenie w projektowaniu serwisów www oraz aplikacji (przewodniki na komórkę, trasy GPS). Projektowane przez nas rozwiązania są przyjazne użytkownikowi i nowoczesne.

Projekt Treespot jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.

TREESPOT POLECA