mapa, atrakcje, imprezy

Nagrody i wyróżnienia

2012-01-20

System Treespot został doceniony za innowacyjność i wysoką jakość - dowodem na to są wyróżnienia i nagrody dla firmy FilmFruit.

Serwis www oraz aplikacja mobilna Treespot Kraków funkcjonują od listopada 2011; produkty prezentowane są na ogólnopolskich oraz regionalnych targach.

W dniach 10-13 października 2011 r. firma FilmFruit została zaproszona do udziału w Małopolskich Targach Innowacji jako wystawca, pośród wielu innych przedsiębiorstw z branży technologicznej.

W grudniu 2011 r. FilmFruit sp. z o.o. została uhonorowana tytułem Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju w małopolskiej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2011" w kategorii "Innowacyjna usługa", w podkategorii firma mikro za Treespot Kraków. Konkurs jest organizowany przez Fundację Innowacji i Rozwoju.

Firma została również nominowana do kolejnego etapu konkursu - ogólnopolskiego - wraz z trzema innymi zwycięzcami edycji regionalnych z całej Polski. 26 stycznia 2012 roku w Sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. odbyła się uroczysta gala, podczas której FilmFruit sp. z o.o. otrzymała tytuł Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju 2011 w kategorii "Innowacyjna usługa", w podkategorii firma mikro za Treespot Kraków.

W czwartek 10 maja 2012 r. podczas konferencji "Książki dla turysty" odbywającej się w ramach Warszawskich Targów Książki, wręczono również nagrody dla najlepszych publikacji turystycznych 2011 roku. Amistad Group została uhonorowana nagrodą główną w kategorii "Przewodnik mobilny" i otrzymała statuetkę Magellan.TREESPOT POLECA